مراحل:

دریافت اطلاعات خریدار>برگشت خوردن سفارش> اعتبار سنجی پیش فاکتور> تعویض کالای معیوب

شرایط و قوانین خرید

ثبت هر سفارش در فروشگاه تخصصی واشیکالا به معنی پذیرش قوانین و شرایط زیر میباشد و خریدار ملزم به مطالعه و رعایت قوانین مندرج در این صفحه می باشد :

اطلاعات خریدار :

خریدار میبایست در هنگام سفارش کالا آدرس کامل و دقیق پستی و مشخصات خود را با کیبورد فارسی به دقت و کامل وارد کند و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز امکان تماس با شما محیا باشد. ضمنا در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد، هرگونه تاخیر، اشتباه یا برگشت خوردن مرسوله و ضرر مالی به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد.


برگشت خوردن سفارش :

در صورتی که بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد، علت برگشت بررسی می شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد کل هزینه ارسال خواهد بود  و در حالتی که فروشگاه مقصر باشد (ناخوانا بودن آدرس، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته بندی) با هزینه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد. آدرس مقصد به صورت پیش فرض همان آدرس درج شده در زمان ثبت نام میباشد. در صورتی که خریدار در زمان سفارش آدرس دومی تعریف کند ملاک مقصد گیرنده آدرس دوم یا سوم میباشد لذا به این نکته توجه نمایید.


اعتبار پیش فاکتور :

اعتبار پیش فاکتور ثبت شده برای پرداخت صرفا دو روز بعد از ثبت سفارش میباشد و پس از این مدت لغو خواهد شد.


تعویش کالای معیوب:

توجه شود کلیه هزینه های حمل و نقل برای مرجوع نمودن کالا به فروشگاه جهت بررسی به عهده مشتری خواهد بود.(در صورت ثابت شدن معیوب بودن محصول به عهده فروشگاه) کالاهایی که به علت اشتباه خریدار از قبیل تغذیه با ولتاژ و جریان نامتناسب,عدم نصب صحیح و غیره دچار مشکل می گردند, به هیچ عنوان قابل تعویض نمی باشند.

واشیکالا

دریافت جدیدترین محصولات در کانال تلگرام

بزن بریم
بستن
شما نمی توانید محصول دیگری را برای مقایسه اضافه کنید
×

سلام

برای تماس با واحد فروش واشیکالا روی لینک زیر کلیک کنید:

×